SPORT

Tymoteusz Malik zwycięża w Grand Prix Gold w Suchedniowie

Dodano: 27.02.17 13:37

spo75485076

Zwycięzcy wygrali trzy mecze w fazie grupowej, a w finale pokonali parę Jaśkowiak/Wróbel 21:18, 21:14.

Drugie miejsce wśród juniorów wywalczył Patryk Kopeć (Stal Nowa Dęba) w mikście z Wiktorią Adamek (Ząbkowice), a trzecie Beata Mycek (Stal Nowa Dęba) w parze z Wiktorem Treckim (Unia Bieruń).

Wśród młodzików świetnie spisał się debel Michał Kosztyło (Orbitek Straszęcin)/Jakub Suszyński (Stal Nowa Dęba), który przegrał dopiero w finale i kończąc rywalizację na drugim miejscu.

Na najniższym stopniu podium turniej ukończył Szymon Maciąg (Start Widełka). w parze z Zuzaną Luban (Energia Lubliniec) zajął trzecie miejsce w mikście młodzików.