GWIAZDY MÓWIĄ

Zagraj z gwiazdą

Dodano: 11.01.2014

Zagraj z gwiazdą

Sony Music ogłasza wielki konkurs dla fanów muzyki i piłki nożnej pod nazwą „SuperSong”. Wytwórnia, która jest partnerem mistrzostw świata FIFA World Cup™ 2014 wyda z tej okazji specjalny album. W jego nagraniach weźmie także udział gwiazda współczesnej muzyki rozrywkowej – Ricky Martin.

Organizatorzy czekają na materiały wideo z propozycjami oryginalnych piosenek (wideo z oryginalnym tekstem) do wykorzystania na oficjalnym albumie piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup™ 2014. Do udziału w konkursie zachęcamy miłośników dobrej muzyki i fanów futbolu z całego świata. Zgłoszeń można dokonać na stronie www.supersong.com. Ich oceną i wyborem 20 najbardziej udanych piosenek do dalszych zmagań zajmie się jury konkursu „SuperSong”. Kolejnym etapem będzie głosowanie na najlepsze utwory. Wezmą w nim udział specjaliści z Sony Music Entertainment i fani w Internecie, a wyniki plebiscytu posłużą do końcowej selekcji zgłoszeń.

Spośród nich Ricky Martin i jurorzy wybiorą zwycięski utwór, którego autor zostanie on zaproszony do Puerto Rico i będzie mógł asystować przy sesji nagraniowej Ricky’ego Martina. Dokonane wówczas nagranie znajdzie się na oficjalnym albumie piłkarskich mistrzostw świata FIFA World Cup™. Zwycięzca z osobą towarzyszącą zostaną również zaproszeni do Brazylii, gdzie będą gośćmi VIP Sony na finałowym meczu mundialu 2014. Ponadto, Sony przewidziało dla zwycięzcy dodatkowe nagrody.

Cały proces twórczy i nagranie w studiu zostaną udokumentowane przez Sony Pictures Television. Nagrany materiał posłuży do przygotowania specjalnej audycji telewizyjnej, której kulminacyjnym momentem stanie się światowa premiera wideoklipu „SuperSong”.

- Współpraca z organizatorami konkursu „SuperSong” to dla mnie prawdziwy zaszczyt - mówi Ricky Martin. - Z wielką radością, ale i z pokorą przyjąłem propozycję uczestnictwa w tej wyjątkowej imprezie, dzięki której fani będą mogli współtworzyć ze mną końcową wersję utworu. Uważam to za świetny pomysł i dziękuję za możliwość udziału w tej ważnej inicjatywie.

Marcin Kalita

Fot. Sony Music