SPORT

Krosno najlepsze na Turnieju w Biłgoraju

Dodano: 20.11.17 13:23

spo15178814

W niedzielę, 12 listopada br. w hali sportowo-widowiskowej OSiR w Biłgoraju Tomaszowski Klub Kyokushin Karate zorganizował III Ogólnopolski Turniej Karate Kyokushin z okazji Święta Niepodległości.

W zawodach, rozgrywanych w kategoriach kata i kumite, udział wzięło 145 zawodników z 8 klubów. Krośnieński Klub Kyokushin Karate reprezentowało 22 zawodników, nad którymi opiekę sprawowali sensei Marek Sawczuk i sensei Adam Buczyński – sędziowali zawody. Krośnieńscy fighterzy wywalczyli łącznie 26 pucharów, w tym 12 złotych – w nieoficjalnej klasyfikacji drużynowej zajęli I miejsce, wyprzedzając kolejny Zamość aż o 20 punków. Czterech zawodników tj. Oliwka, Wiktoria, Karina i Aleks wygrali zarówno w kumite i kata. Gratulujemy!