Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

ZDROWIE

Normobaria a Anti-Aging

Dodano: 22.02.21 14:39


zdr98541406

Terapia normobaryczna to innowacyjna oraz bezinwazyjna metoda anti-aging, prowadząca do kompleksowej stabilizacji, odnowy oraz wzrostu witalności całego organizmu. Rekomendowana jest we wszystkich przypadkach zdrowotnych wymagających naturalnej regeneracji komórkowej, dzięki powstrzymywaniu procesów starzenia, wiotczenia oraz niszczenia skóry, tkanek wewnętrznych i organów.

Regularne sesje w komorze normobarycznej wspomagają dotlenienie komórek ciała, docierając do miejsc zazwyczaj niedokrwionych. Zwiększona ilości tlenu w niedotlenionych tkankach i narządach wspiera produkcję kolagenu oraz elastyny, dzięki czemu skóra staje się jędrna i bardziej elastyczna.


Systematyczne korzystanie z terapii normobarycznej wpływa na spowolnienie procesów starzenia, poprawę systemu respiracyjnego i nerwowego, zwiększenie wydolności psychicznej i fizycznej oraz zdolności zapamiętywania. Dodatkowo sesje w komorze normobarycznej wpływają na poprawę metabolizmu, usuwanie toksyn z organizmu, wzrost ilości komórek macierzystych (zwiększenie ich produkcji nawet ośmiokrotnie) oraz ilości molekuł ATP odpowiedzialnych za procesy uwalniania energii w komórkach mięśni i ścięgien.


Normobaria nie tylko spowalnia procesy starzenia się organizmu


Tlenoterapia normobaryczna wspomaga również szybszy powrót do zdrowia po przebytych urazach oraz zabiegach, stymuluje układ odpornościowy oraz wpiera organizm w walce z zakażeniami. Dodatkowo wykorzystywana jest w leczeniu autyzmu, boreliozy, migreny oraz depresji.


G

dzie znajdę profesjonalną komorę normobaryczną w Rzeszowie?


Pamiętajmy, że w terapii normobarycznej kluczowe znaczenie ma korzystanie ze sprawdzonego, certyfikowanego urządzenia.


N-Baria Komora Normobaryczna Rzeszów jest pierwszą i jedyną certyfikowaną komorą normobaryczną w Rzeszowie, spełniającą wszystkie badania pod względem jakości i bezpieczeństwa.


Zarezerwuj sesję tlenoterapii normobarycznej:


tel. 608 127 361


email: kontakt@n-baria.pl


https://www.n-baria.pl/


www.facebook.com/nbariarzeszow


www.instagram.com/nbariarzeszow/


Dowiedz się więcej:


https://www.dovepress.com/normobaric-oxygen-a-novel-approach-for-treating-chronic-cerebral-circu-peer-reviewed-fulltext-article-CIA


https://www.researchgate.net/publication/261290329_The_development_of_hyperbaric_oxygen_therapy_for_skin_rejuvenation_and_treatment_of_photoaging


https://stramcenter.com/blog/blog-detail/anti-aging-whats-the-hype-about-hyperbaric-oxygen-therapy/zdr_zdr985414062

Zobacz również: