Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

ZDROWIE

Normobaria a dermatologia

Dodano: 19.04.21 10:17


zdr99925401

Zabiegi tlenoterapii normobarycznej z powodzeniem stosowane są w łagodzeniu objawów i leczeniu chorób dermatologicznych, takich jak łuszczyca, trądzik, atopowe zapalenie skóry, rumień czy egzema. Tlen działa korzystnie także na zdrową skórę - optymalne dotlenienie przyspiesza procesy syntezy elastyny i kolagenu, gojenie uszkodzeń oraz usuwanie toksyn z organizmu, dzięki czemu cera staje się odmłodzona i promienna.

Warunki panujące w komorze normobarycznej sprawiają, że tlen jest transportowany nie tylko przez krew, ale także przez osocze oraz płyn mózgowo-rdzeniowy. Tlen przenika to wszystkich tkanek i narządów (w tym skóry), które to będąc lepiej dotlenione są w stanie sprawniej funkcjonować.


Normobaria stymuluje tkanki skóry do szybszej regeneracji oraz wspiera powstawanie nowych naczyń krwionośnych usprawniających krążenie. Poprawione ukrwienie działa korzystnie na skórę dotkniętą między innymi łupieżem, zakażeniami grzybicznymi czy przewlekłym trądzikiem.


Działanie antybakteryjne tlenu normobarycznego oraz skuteczne oczyszczanie organizmu z toksyn wspierają powrót tkanek do normalnej aktywności. Następuje redukcja ognisk alergicznych, bakteryjnych oraz zapalanych na lub w skórze. Układ immunologiczny zostaje wzmocniony, dzięki czemu organizm zwalcza zakażenia oraz nie dopuszcza do powstawania infekcji, redukując tym samym ilość wyprysków, przebarwień i podrażnień oraz wpływając na zdrowie i odmłodzenie cery.


Tlenoterapia normobaryczna nie tylko wykazuje dużą skuteczność w zmniejszaniu problemów skórnych, ale również przynosi wiele korzyści skórze będącej w dobrej kondycji. Regularne sesje w komorze normobaryczej wspierają syntezę kolagenu i elastyny oraz zwiększają liczbę komórek macierzystych, wpływając na gładkość i elastyczność skóry oraz poprawę kondycji naskórka. Skóra regeneruje się szybciej, a praca wolnych rodników zostaje zahamowana.


Normobaria wpływa pozytywnie nie tylko na skórę


Terapia normobaryczna pozytywnie wpływa na pracę całego organizmu. W szczególności wspomaga szybszy powrót do zdrowia po przebytych urazach oraz zabiegach, stymuluje układ odpornościowy, wpiera organizm w walce z zakażeniami, zwiększa wydolność fizyczną, psychiczną oraz zdolność do zapamiętywania, wspomaga walkę z cellulitem oraz odchudzanie.


Normobaria wykorzystywana jest również w leczeniu autyzmu, boreliozy, migreny oraz depresji.


Gdzie znajdę profesjonalną komorę normobaryczną w Rzeszowie?


Pamiętajmy, że w terapii normobarycznej kluczowe znaczenie ma korzystanie ze sprawdzonego, certyfikowanego urządzenia.


N-Baria Komora Normobaryczna Rzeszów jest pierwszą i jedyną certyfikowaną komorą normobaryczną w Rzeszowie, spełniającą wszystkie badania pod względem jakości i bezpieczeństwa.


Zarezerwuj sesję tlenoterapii normobarycznej:


tel. 608 127 361


email: kontakt@n-baria.pl


https://www.n-baria.pl/


www.facebook.com/nbariarzeszow


www.instagram.com/nbariarzeszow/


Zobacz również: