Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Wirtualne Przemyskie Pola Nadziei

Dodano: 29.04.20 20:44


akt51540027

V Wirtualne Przemyskie Pola Nadziei – 10 maja 2020 r.

Pomaganie jest piękne, dodaje sił zarówno tym co pomagają, jak i tym którym się pomaga. Jeśli chcesz pomóc to nie ma żadnego powodu, aby tego nie zrobić. Epidemia koronawirusa nie oznacza, że pomaganie odkładamy gdzieś na później. Pomoc dla drugiego człowieka, chorego i oczekującego wsparcia trwa zawsze, zmieniają się tylko sposoby i narzędzia pomocy. Od kilku lat w kwietniu żyliśmy Polami Nadziei, trwały przygotowania, robienie żonkili, organizowanie wolontariuszy, sztabu i zbieranie wszystkich chętnych do pomocy. Przemyśl zakwitał na żółto, włączając się w wielką ogólnopolską akcję pomocy dla hospicjów.


W tym roku ze znanych powodów Przemyskie Pola Nadziei zmieniają swoje oblicze – miejmy nadzieję, że tylko ten jeden raz – na wirtualne wsparcie powstania Centrum Opiekuńczo-Hospicyjnego im. św. Łazarza BETANIA w Przemyślu.


V Wirtualne Pola Nadziei przypadną na niedzielę 10 maja 2020 r. Jak będzie można wspomóc przemyską BETANIĘ? Na dwa sposoby.https://betania-lazarus.pl/wordpress/przemyskie-pola-nadziei/


Pomaganie nie boli. Jest częścią nas wszystkich. Zapraszamy do wsparcia Centrum Hospicyjno-Opiekuńczego in. św. Łazarza BETANIA w Przemyślu.


Informacje o akcji: Wioletta Buczko 608 591 579.


Zobacz również: