Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCI

Weekend z Wawel Truck w Jasionce

Dodano: 10.06.21 15:05


akt5810781

Już w najbliższy weekend, 12 i 13 czerwca w godz. 9:00 – 17:00 G2A Arenę Centrum Wystawienniczo - Kongresowe w Jasionce odwiedzi Wawel Truck - interaktywna ciężarówka pełna słodkości. Na miejscu będzie czekać moc słodyczy, gier, zabaw i interaktywnych aplikacji oraz wyjątkowa strefa chilloutu, gdzie każdy będzie mógł oddać się błogiej chwili relaksu. Wszystko to przy zachowaniu odpowiednich wymogów sanitarnych.

Mobilny świat słodkości


Od 2018 roku Wawel Truck, czyli interaktywna ciężarówka, w której najmłodsi mogą zagrać w gry i spróbować słodkości marki Wawel, odwiedza kolejne polskie miejscowości. Wszystkim eventom z udziałem Wawel Trucka zawsze towarzyszy niezapomniana zabawa i słodkie niespodzianki dla każdego!


Magiczny, mobilny świat marki Wawel wyruszył już w trasę po ponad rocznej przerwie. Wszystkie atrakcje będzie można odkryć już w sobotę i niedzielę przed G2A Arena Centrum Wystawienniczo - Kongresowym w Jasionce. Przyjdź i sprawdź, jakie atrakcje, oprócz słodyczy, czekają w środku i w strefie zabaw przed ciężarówką!


Wawel Truck działa zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarnymi - jego wnętrze zostało wyposażone m.in. w płyny do dezynfekcji oraz rękawiczki jednorazowe.


Słodki Wawel Truck - Tu każdy czuje się dobrze


Ekipa marki Wawel zadbała o to, by odwiedziny Wawel Trucka były absolutnie niezapomnianą przygodą. We wnętrzu ciężarówki nie brakuje atrakcji. Towarzyszami podróży są zabawne M!chałki i psotne żelkowe Smoki, czyli postacie nawiązujące do popularnych słodyczy marki. Każdy może spróbować swoich sił w animowanych grach zręcznościowych, zrobić dobry uczynek, poznać tajniki produkcji czekolady oraz dowiedzieć się więcej o dobrych składnikach w słodyczach marki Wawel. Całość zabawy w Wawel Trucku wieńczy wejście do magicznej strefy Wolności Wyboru, w której można skomponować – i oczywiście zabrać ze sobą – miks swoich ulubionych słodyczy.akt_akt58107812

Słodka trasa ciężarówki


Przebieg wydarzeń towarzyszących trasie można śledzić na oficjalnych kontach marki Wawel na Facebooku i Instagramie.


Kamila Dębniak, Biuro Prasowe Wawel


e-mail: k.debniak@greatminds.pl tel. 508 988 861


Zobacz również: