Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

AKTUALNOŚCIakt_akt96975214Tydzień Wege w Rzeszowie

Dodano:


akt_akt9697521524.05.23 13:21


akt9697521

Już 22 maja w wielu miastach w Polsce startuje XVII Ogólnopolski Tydzień Wege. To największa impreza w Polsce promująca dietę wegańką.W Rzeszowie w ramach Tygodnia Wege zapraszamy na event do Pub Spółdzielczy Rzeszów.akt_akt96975214Przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek i atrakcji. Wstęp wolny!

Powita Was Zespół Pieśni i Tańca Karpaty. Daria Wojnar poprowadzi Jogę dla początkujących. Pysia Zającówna przygotuje na najmłodszych uczestników zabawy pełne niespodzianek. Barbara Mikulska-Wasil opowie Wam o wpływie diety na nasze samopoczucie. W konkursie z nagrodami czeka Was wiele niespodzianek, m.in. bon na pyszne ciacho wegańskie od VeganoManiak Pracownia ciast i tortów. Na zakończenie mocny akcent Rock'n'Fitness z Karoliną Majdan-Solecką.


W trakcie spotkania możecie podziwiać piękne warkoczyki w wykonaniu Dredy Dredloki Rzeszów. Kącik plastyczny dla najmłodszych i pyszny wegański poczęstunek od Zielona Baza!


Smaczne wegańskie nowości można kupić ze zniżką w Pub Spółdzielczy Rzeszów.


Patronat honorowy nad wydarzeniem sprawuje Rzeszowski Dom Kultury


17. Tydzień Wege/Rzeszów


17. Tydzień Wege Rzeszów - 28 maja niedziela, godz. 15:00 - Pub Spółdzielczy Rzeszów


HARMONOGRAM:


15:00 - pokaz tańca w wykonaniu zespołu Karpaty


15.30 - joga dla początkujących z Darią Wojnar


16.30 - zabawy dla najmłodszych z Pysią Zającówną


17.00 - wykład dietetyczki Barbary Mikulskiej-Wasil i wegański jadłospisakt_akt9697521418.00 - konkurs z nagrodami - do wygrania m.in bon na pyszne ciacho od VeganoManiaka


18.30 - zajęcia Rock’n’Fitness Karoliny Majdan-Soleckiej


19.30 - pokaz filmu „W-jak wybór”


Co jeszcze:


Wegańskie przekąski od Zielonej Bazy, kącik rysunkowy dla dzieci, kolorowe warkoczyki od Dredy Dredloki Rzeszów, zniżka 15%na wegańskie dania w Pub Spółdzielczy


www.tydzienwege.pl


Fundacja Viva! Akcja Dla Zwierząt od 20 lat walczy o poprawę losu zwierząt w Polsce. W ramach fundacji działa 16 grup lokalnych. Nasza grupa Viva-Rzeszów powstała 6 lat temu. Zorganizowaliśmy wiele pikiet pod cyrkami, zbieraliśmy podpisy pod petycją, aby prezydent zakazał wynajmowania terenów miejskich cyrkom wykorzystującym zwierzęta. Dzięki naszym protestom, od paru lat cyrki nie goszczą w naszym mieście. Włączamy się w ogólnopolskie akcje, na przykład „Stop transportowi żywych zwierząt” , „Dzień bez futra”. Organizujemy pikiety, pokazy filmów, spotkania promujące weganizm.


Rock'n'Fitness


Karolina Majdan-Solecka


tel. 693-344-631


Fot. Andrzej Błoński

Zobacz również: