Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

cieszę się na święta wielkanocne i nie chcę ich marnować na zagraniczny wyjazd

Dodano: 03.04.17 13:38


gwi16872894

Aktorka spędzi święta wielkanocne wraz z rodziną. Dla jej bliskich jest to jeden z nielicznych momentów w roku, gdy mogą się spotkać wszyscy w jednym miejscu. Gwiazda zamierzała zaprosić rodzinę do siebie, nie zdążyła się jednak odpowiednio przygotować.

Polacy coraz częściej rezygnują z tradycyjnego spędzania świąt wielkanocnych i zamiast rodzinnego stołu wybierają zagraniczny wyjazd. Do tej części społeczeństwa nie należy Barbara Kurdej-Szatan, dla której Wielkanoc jest wyjątkową okazją do spotkania z krewnymi. Święta są bowiem jedynym czasem w roku, gdy cała rodzina może się zgromadzić w jednym miejscu.


– Bardzo cieszę się na ten czas i chyba nie chcę go marnować. Myślę, że jeżeli pod palmy, to albo po świętach, albo przed – mówi aktorka agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Aktorka nie ma jeszcze konkretnych planów odnośnie tegorocznych świąt. Prawdopodobnie spędzi je częściowo w rodzinnym domu, a częściowo u bliskich swego męża, Rafała Szatana. Miała zamiar zaprosić rodzinę do swojego domu, dotąd nie miała bowiem jeszcze okazji pełnić roli gospodyni świątecznego spotkania. Musiała jednak zmienić te plany.


– Stół, który zamówiłam, przyjdzie dopiero po świętach, więc jest mały problem. Pewnie jak zawsze będziemy trochę tu, trochę tam, trochę u jednej rodziny, trochę u drugiej – mówi gwiazda.


W rodzinie aktorki na wielkanocny stół trafia zawsze wiele różnorodnych potraw. Ich przyrządzeniem zajmuje się przede wszystkim mama i teściowa gwiazdy, ona sama zawsze chętnie jednak pomaga w przygotowaniach, nie tylko tych związanych z kulinariami.


– Będę na pewno malować jaja, na pewno pójdę je też święcić – mówi Barbara Kurdej-Szatan.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: