Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Mam w planach wiele inicjatyw

Dodano: 20.02.24 09:59


gwi3141621

Wkrótce będę realizował pewien projekt związany z edukacją dzieci. Chodzi o to, by już dziś mogły się one rozwijać pod kątem kompetencji przydatnych w przyszłości

Prezenter nie ogranicza się tylko do pracy w Telewizji Polskiej. Dodatkowo prowadzi też popularne kanały internetowe, angażuje się w różne szkolenia i wciela w życie zupełnie nowatorskie pomysły. Nie ukrywa też, że z jednym z nich wiąże szczególnie duże nadzieje, bo wierzy, że ten projekt odniesie sukces. Tomasz Kammel podkreśla, że nie zamierza rezygnować z TVP. Ma nadzieję, że nowi szefowie docenią jego wieloletnie doświadczenie medialne i pozwolą mu kontynuować sprawdzone formaty.


Tomasz Kammel nie potrafi żyć bez pracy, a im więcej wyzwań zawodowych przed nim stoi, tym bardziej czuje się zmotywowany do działania. A działa na wielu płaszczyznach.


– Na pewno nadal będę rozwijał swoje biznesy internetowe, bo mam mocne kanały poświęcone międzyludzkiej komunikacji, sztuce wystąpień publicznych, uczę tego, robię kursy i to jest moja wielka pasja – mówi agencji Newseria Lifestyle Tomasz Kammel.


Prezenter zapewnia, że ma w planach wiele inicjatyw i jeżeli uda mu się zrealizować je przy wsparciu odpowiednich partnerów, to będą miały szansę odnieść duży sukces.


– Mam też pewien projekt związany z edukacją dzieci, przepiękny, który robię do spółki z kimś, kto jeszcze nie dał mi upoważnienia, żebym o tym głośno mówił. Generalnie chodzi o to, że są pewne umiejętności przyszłości, których dzieci można nauczyć już teraz. I są w Polsce ludzie i organizacje, które dbają o to, żeby równolegle do klasycznej szkoły te dzieci mogły się rozwijać właśnie pod kątem kompetencji przyszłości. I ja bardzo chcę się stać częścią tego przedsięwzięcia w kontekście komunikacji międzyludzkiej, komunikacji online i właśnie pod tym kątem coś robimy – mówi.


Prezenter nie ukrywa też, że nadal chciałby współpracować z Telewizją Polską i liczy, że jego format znajdzie się w wiosennej ramówce.


– Mam nadzieję, że w telewizji będę mógł realizować dalszy ciąg teleturnieju „Wiesz czy nie wiesz?”, mojego wielkiego marzenia, przez lata noszonego jako projekt, a teraz wreszcie udało się go zrealizować. A co życie przyniesie, to zobaczymy, będzie na pewno ciekawie – mówi.


Tomasz Kammel jest również jednym z gospodarzy „Pytania na śniadanie” w TVP2.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: