Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

pogoda forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Kobiety są dla Zienia największą inspiracją

Dodano: 11.01.24 14:42


gwi3987184

Maciej Zień jest bardzo twórczą, ale też trochę nienasyconą osobą. Życzę mu, żeby potrafił się na chwilę zatrzymać po wielkim sukcesie jego kolekcji

Gwiazdy takie jak Edyta Herbuś, Karolina Pisarek, Monika Lewczuk i Barbara Kurdej-Szatan niejednokrotnie miały przyjemność mieć na sobie kreacje zaprojektowane przez Macieja Zienia. Przyznają, że zawsze czuły się w nich jak boginie. Jego znakiem rozpoznawczym są bowiem zwiewne, niezwykle subtelne suknie podkreślające osobowość kobiet. Gwiazdy, które przybyły na jubileuszowy pokaz, nie szczędzą pochwał pod adresem projektanta i życzą mu kolejnych sukcesów.


Od 25 lat Maciej Zień tworzy markę kojarzoną z elegancją, luksusem i perfekcyjnym wykonaniem. Jubileuszowa kolekcja zatytułowana „Black and White Symphony” koncentruje się na czerni i bieli. Są w niej ulubione linie i fasony projektanta, piękne tkaniny i doskonała jakość wykonania.


– Przede wszystkim Maciej Zień ma przepiękne suknie. On słynie z takich długich, lejących się sukni i każda kobieta, która nosi jego kreacje, wygląda jak bogini. To jeden z najlepszych polskich projektantów i bardzo gratuluję mu 25-lecia – mówi agencji Newseria Lifestyle Karolina Pisarek.


Jubileusz Macieja Zienia w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej przyciągnął tłumy gwiazd. Modelka cieszy się, że mogła uczestniczyć w tym niezwykłym wydarzeniu. Na czerwonym dywanie zaprezentowała się w wyjątkowej czarnej kreacji z dużym dekoltem.


– Jesteśmy w przepięknym miejscu i takie eventy lubię najbardziej, dlatego że ja kocham kobiecość, a Zień bardzo czuje kobiety i słynie właśnie z pięknych sukni. Moda jest zmienna i ma różne tematy. Tak naprawdę wszystko zależy od tego, jaki jest projektant. Aby właściwie uczcić jego twórczość, trzeba się więc dopasować do jego wizji – mówi.


Obok nietuzinkowych kolekcji Macieja Zienia obojętnie nie może również przejść Monika Lewczuk. Wokalistka podkreśla, że od dawna obserwuje jego twórczość, podziwia pasję, talent i pracowitość.


– Życzę mu kolejnych 25 lat takiej pięknej kariery, kolejnych pięknych stylizacji i samych sukcesów. Cenię go za klasę, za ponadczasowy styl, za to, że cały czas działa według swojej estetyki. I za to, że wspiera kobiety – mówi.


Kobiety są dla Macieja Zienia największą inspiracją. Poprzez swoje projekty lubi podkreślać ich bogatą osobowość, subtelność i eteryczność. Aby efekt końcowy był jak najbardziej wiarygodny, sięga po szlachetne tkaniny, takie jak muślin czy jedwab.


– To jest wielka rzecz – tworzyć 25 lat i zaskarbić sobie sympatię tylu osób. On skradł serca wielu kobiet w Polsce, które są mu wierne, jeśli chodzi o jego zachwyt kobiecością, którą on potrafi podkreślić swoimi kreacjami i tkaninami, które wybiera. Dla mnie jego suknie zawsze tańczą. One są takie jak ja. Ja najbardziej definiuję życie w dynamice i w ruchu, kreacje Maćka też są tego przykładem – mówi Edyta Herbuś.


Tancerka zauważa, że Maciej Zień jest niezwykle ambitną osobą. Nie spoczywa na laurach, ale cały czas wyznacza sobie nowe cele i stawia poprzeczkę coraz wyżej. Podczas jubileuszowego pokazu projektant wyznał, że nie czuje się jeszcze do końca spełniony i daje sobie czas na kolejne projekty.


– Życzę mu tej iskry, która cały czas podsyca ogień twórczy, tej pasji, która nigdy nie gaśnie, ale też zadowolenia z tego, co zostało stworzone, bo Maciuś jest bardzo twórczą osobą, bardzo kreatywną, ale też mam wrażenie, że trochę nienasyconą. I życzę mu, żeby potrafił się też ucieszyć i na chwilę zatrzymać po tym wielkim sukcesie, jakim niewątpliwie jest ta kolekcja – mówi Edyta Herbuś.


Kreacje z pracowni Macieja Zienia chętnie wybiera również Barbara Kurdej-Szatan. Aktorka przyznaje, że zawsze wygląda w nich wyjątkowo, a jednocześnie czuje się w stu procentach sobą.


– Myślę, że wszystkie możemy mu podziękować za to, że upiększa nasze życie i że dzięki niemu przy każdym wyjściu czujemy się bardzo kobieco. On to robi z ogromną wrażliwością, z ogromnym wyczuciem i za to go bardzo cenię. Każda jego kreacja – nawet taka, która jest nieco ostrzejsza, ma w sobie niezwykłą kobiecą delikatność, lekkość i subtelność. Życzę mu kolejnych cudownych twórczych lat i mnóstwa inspiracji do tworzenia tak pięknych rzeczy – podkreśla.


źródło:newseria.pl

Zobacz również: