Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Anna Dereszowska zagra w nowym spektaklu Teatru 6. piętro

Dodano: 17.09.16 16:19


gwi74096985

Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w swoim recitalu „Instrukcja obsługi kobiety”. W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery „Ożenku”. Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady”.

Anna Dereszowska związana jest obecnie z dwoma warszawskimi teatrami. W Teatrze Komedia występuje w spektaklu „Zwariowana terapia” w reżyserii Marcina Sławińskiego. Jest to dowcipna i ironiczna opowieść o dwójce trzydziestolatków, którzy za namową swoich terapeutów szukają miłości w ogłoszeniach towarzyskich. Aktorce partnerują m.in. Jolanta Fraszyńska, Przemysław Sadowski i Piotr Zelt. Gwiazdę można także zobaczyć na deskach Teatru 6. piętro.


– 18 września na scenie Teatru 6. piętro będę miała swój recital „Instrukcja obsługi kobiety”. Będzie to takie bardzo miłe, muzyczne i osobiste spotkanie z publicznością – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


W ramach recitalu aktorka prezentuje największe przeboje polskiej piosenki m.in. „Sing sing”, „Miłość ci wszystko wybaczy” i „Umówiłem się z nią na dziewiątą”, w nowych, własnych aranżacjach. Przeplata je komentarzami, stanowiącymi rodzaj dowcipnych porad dla mężczyzn i kobiet. W Teatrze 6. piętro gwiazda występuje także w regularnych spektaklach: „Bóg mordu”, „Wujaszek Wania” i „Czechow żartuje”.


– A w przyszłym roku, w marcu na deskach Teatru 6. Piętro kolejna premiera, tym razem będzie to "Ożenek” – mówi Anna Dereszowska.


Spektakl „Ożenek” oparty będzie na dramacie Mikołaja Gogola pod tym samym tytułem. Opowiada on historię Agafii Tichonownej, panny poszukującej odpowiedniego kandydata na męża. Na scenie zobaczyć będzie można m.in. Paulinę Chruściel, Michała Żebrowskiego, Joannę Ziółkowską, Cezarego Pazurę i Piotra Głowackiego. Za reżyserię spektaklu odpowiedzialny będzie Andrzej Bubień. Jesienią będzie można zobaczyć Annę Dereszowską także na ekranach kin.


– W listopadzie mają premierę dwa filmy z moim udziałem: „Pitbull. Niebezpieczne kobiety” i „Porady na zdrady” – mówi Anna Dereszowska.


„Porady na zdrady” to komedia romantyczna w reżyserii Ryszarda Zatorskiego. Opowiada o porzuconej przez chłopaka Fretce (Anna Dereszowskiej) i zdradzonej w dniu ślubu Kalinie (Magdalena Lamparska), które postanawiają zawodowo zająć się tropieniem nieuczciwych mężczyzn. Premiera filmu zapowiadana jest na 2 listopada. Dziewięć dni później na ekrany kin wejdzie obraz „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”. Kolejna część trylogii Patryka Vegi opowiada o prywatnym i zawodowym życiu policjantek.


Źródło:newseria.pl


Zobacz również: