Media Rzeszów

Odwiedziło nas:

praca forum fejs program

GWIAZDY MÓWIĄ

Rafał Maślak: Kandydatki do korony Miss Mazowsza i Miss Warszawy są ładne i inteligentne. Konkurencja będzie duża

Dodano: 25.05.16 17:29


gwi90076729

Model jest zachwycony poziomem kandydatek do tytułów Miss Mazowsza 2016 i Miss Warszawy 2016. Twierdzi, że uczestniczki odznaczają się nie tylko urodą, lecz także inteligencją i osiągnięciami zawodowymi. Jego zdaniem podczas czerwcowych finałów konkurencja będzie bardzo duża.

Rafał Maślak pełnił funkcję przewodniczącego jury podczas castingów do konkursów Miss Warszawy 2016 i Miss Mazowsza 2016. Do eliminacji zgłosiło się kilkadziesiąt kandydatek, które podczas spotkań z jurorami musiały zaprezentować nie tylko idealne wymiary ciała, lecz także ciekawą osobowość. Pytane były m.in. o zainteresowania i pasje, plany na przyszłość i doświadczenie w innych konkursach piękności.


– Panie bardzo ładne, a jeszcze bardziej inteligentne, bardzo się cieszę, że przychodzą dziewczyny elokwentne, z osiągnięciami – mówi Rafał Maślak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.


Model jest zachwycony faktem, że do konkursów piękności zgłosiły się ambitne kobiety o jasno sprecyzowanych celach zawodowych i bogatym mimo młodego wieku doświadczeniu w pracy. Wśród kandydatek znalazły się m.in. modelki, które pracowały przy kampaniach poza granicami Polski, m.in. w Azji.


– Każda z nich ma przede wszystkim jakiś cel, a to jest bardzo ważne. Uważam, że będzie duża konkurencja w finale, który chyba odbędzie się 2 czerwca, o ile się nie mylę – mówi Rafał Maślak.


Organizatorką konkursów Miss Warszawy 2016 oraz Miss Mazowsza 2016 jest Ewa Mielnicka, zdobywczyni tytułu Miss Polski 2014.


Źródło:newseria.pl


Zobacz również: